Dirbame ir stengiamės padėti žmonėms saugiai ir patogiai apsirūpinti šviežiais, gardžiais produktais. Mūsų naujiena – juoda ruginė duona, kepame ir pagardintą sėklomis. Tai sveikatos ir nuotaikos užtaisas jūsų šeimai, kuriai karantine reikia papildomo rūpesčio ir dėmesio.

Senovinis receptas

Duoną kepame su natūraliu raugu, kuris mūsų ceche gaminamas, rauginant ruginius miltus su kefyru. Pieno rūgštis skatina procesą, o darbuotojams tenka svarbi užduotis: kas 6 val. raugą vis pamaitinti, vėliau užmaišyti tešlą, kurią toliau kildiname 4 val. Naudojame ruginius miltus, juodai duonai – natūralų salyklą. O duonelę gardiname kmynais, sėklomis – kiekvienas ras pagal skonį.

Internete pirkti lengva ir patogu

Duonos galima įsigyti mūsų e. parduotuvėje bijola.lt/duona: išsirenkate, sumokate, mes kepame, o atsiimti galima bet kurioje jums artimiausioje cukrainėje – visos cukrainės dirba. Atkreipiame dėmesį į pasikeitusį darbo laiką, viską rasite mūsų svetainėje.

Užsisakyti galima paskambinus ar parašius:

+370 650 80 013

info@bijola.lt

Feisbuko žinute

arba tiesiai svetainėje esančiame pokalbių lange

 

Visada patogu vienu metu užsisakyti paketą visai šeimai: duona, pyragas, sausainiai, pyragaičiai, sumažintų dydžių tortukai. Ir karantinas ne toks nuobodus!

Likit sotūs ir sveiki.

Kaimiška juoda duona
Kaimiška juoda duona