Karantinas privertė visus keisti gyvenimo būdą, tačiau ir sėdėdami namuose norime gero, kokybiško, šviežio maisto. Todėl mes ir dirbame.

Kurkime šventes namuose, užsisakykite tortuką internetu, mes kepame ir mažus tortukus. Nurodykite, kokio svorio, o mes šviežiai pagaminsime, papuošime – joks gimtadienis neturi praeiti nepastebėtas, joks vaikas neturi likti be džiugesio užpūsti žvakutes. Sumokėkite internetu, atbėgsite atsiimti į cukrainę, kur užtikrinamos visos saugos priemonės, arba atvešime – sumažinome vežimo kainą dvigubai!

Naujiena: gardžioji ruginė duona!

Užuot ėję į prekybos centrą, saugiau duonos nusipirksite „Bijoloje“. Specialiai namuose gyvenančioms šeimoms siūlome saugiai nusipirkti šeimos dėžutę, kurioje visi jūsų mėgstami gaminiai: juoda ruginė duona, sausainiai, pyragas. Išsirinkite, rašykite mums į FB paskyrą, e. paštu, skambinkite telefonu. Supakuosime šeimos dėžutę, atvešime arba atbėgsite į cukrainę. Mokėti galite internetu, galime išrašyti sąskaitą.

Kontaktai:

Tel. +370 650 80 013

El. p. info@bijola.lt

www.bijola.lt

Internetinė parduotuvė

„Bijolos“ klientai jau pamėgo lengvą būdą pirkti internetu: išsirenkate patinkantį gaminį – tortą ar desertą – nurodote kiekį, svorį, sumokate ir laukite atvežant arba užbėgate į cukrainę atsiimti. Visur rūpinamės darbuotojų ir lankytojų saugumu: dezinfekuojame patalpas, pardavėjos dezinfekuoja rankas, pakuotės saugo produktus – jokio santykio su išore.

Karantinas uždarė namuose, bet negali palaužti mūsų dvasios – kurkime šventes, rodykime dėmesį ir meilę artimiesiems, skanaukim šviežius ir jums su meile kepamus „Bijolos“ gardumynus.