„Kaip išsirinkti?“, „Kokio dydžio?“, „Kokio skonio?“, „Kaip papuoštas?“, „Kokio desertai šalia torto?“ – šie ir panašūs klausimai yra puikiai atpažįstami visiems, kurie planavo, rengė, organizavo vestuvių šventę. Tai ypatinga diena jaunavedžiams, todėl kiekviena detalė svarbi, turi liudyti dienos išskirtinumą, atspindėti poros nuotaiką ir charakterį. 

Nesvarbu, ar patys jaunavedžiai planuoja ir rūpinasi švente, jiems padeda tėvai bei artimieji, o gal organizavimas patikėtas profesionalams planuotojams – klausimai tie patys. Todėl norime pasidalinti savo ilgamete patirti, žiniomis ir patarimais, kad planavimas ir įgyvendinimas būtų lengvas, tiksliai pagal norus, rūpesčių, prieššventinio nerimo sumažėtų, o visą dėmesys būtų skirtas gerai nuotaikai, emocijoms, dienos džiugesiui.

Dviejų aukštų baltas tortas su vaisiais ir gyvom gėlėm
Dviejų aukštų baltas tortas su vaisiais ir gyvom gėlėm

 

Naujiena: degustaciniai rinkiniai ir individualios konsultacijos

Vis daugiau jaunųjų porų, planuotojų kreipiasi į mus su klausimais, prašymais patarti, rekomenduoti, nori iš anksto paragauti ir pasirinkti norimą skonio derinimą iš plataus asortimento. Tam specialiai gaminami degustaciniai rinkiniai, kuriuos užsisakę turėsite galimybė paragauti įvairaus skonio tortus. Kita naujovė – individualios konsultacijos. Mes nutarėme sukurti specialią paslaugą, kad Jūsų pasirinkimas būtų apgalvotas, gavus pilną informaciją ne tik apie torto skonį, bet ir dydį, puošybą, taip pat apie galimybes visą saldaus stalo asortimentą užsisakyti iš vienų rankų. Taip taupysite laiką, visus rūpesčius paliksite mums, ramiai sulauksite tos ypatingos dienos ir džiaugsitės šviežiu, įspūdingų rezultatu.

Konsultaciją galima užsisakyti:

Kaune +37064925010, inesa@bijola.lt,

Vilniuje +37068520281, olga@bijola.lt.

Dviejų aukštų baltas tortas su vaisiais ir gyvom gėlėm 2
Dviejų aukštų baltas tortas su vaisiais ir gyvom gėlėm

Vestuvinių tortų tendencijos

Aptarkime, kokios vyrauja tendencijos, kokį pasirinkimą turi jaunavedžiai ir švenčių organizatoriai.

Nors subtilūs, lengvumo įspūdį kuriantys tortai su ryžių popieriaus dekoru jau kurį laiką dominuoja rinkoje, jų potencialas dar toli gražu neišsemtas. Santykinai nauja technologija taip dekoruoti vestuvinius tortus, kuriant debesėlio lengvumą ir atskleidžiant įmantrius linijų raštus, nenustoja populiarėti visose šalyse. Tarptautinėse parodose stebime vis unikalesnes figūras, kurias sėkmingai įvaldė ir „Bijolos“ meistrai.

Vestuvinis tortas Popierinė gėlė
Vestuvinis tortas „Popierinė gėlė“

Renkantis skonį, rekomenduojame užsisakyti iš mūsų firminių, tvirtesnių tortų. Taip keli torto aukštai laikysis stabiliai, puoš ne tik stalą, bet ir visą šventę.

Gėlės – per amžius išliekantis iškilmingų vestuvinių tortų dekoras. Žinodamos bendrą šventės stilistiką, salės puošimui naudojamas gėles, spalvas, o mes galime ir tortą dekoruoti atitinkamai, papildant bendrą vaizdą bei skonio derinius saldžiam stalui specialiai gaminamais bei dekoruojamais desertais, pyragaičiais. Nuo specialiai maistui naudojamų natūralių šaltyje džiovintų (liofelizuotų) gėlių iki įmantrių formų kremo ar cukrinės masytės gėlių, kompozicijų – tortas gali atspindėti jaunųjų meilės istoriją, pomėgius, vertybes, bendro laimingo gyvenimo lūkesčius. Itin populiarėja vintažinio stiliaus tortų puošyba, kurianti ypatingos romantikos prisodrintą nuotaiką. Derinant su jaunosios suknele, aksesuarais tai gali būti nepakartojamas įspūdis. 

Priklausomai nuo torto dydžio, aukščio, rekomenduosime konkretaus skonio, receptūros tortus vestuvinio torto gamybai, tačiau pagrindinė taisyklė – kuo aukštesnis tortas, tuo tvirtesnio pagrindo jam reikės. 

Piešimas ant torto – gana nauja technologija, reikalaujanti ne tik tinkamų priemonių, bet ir tikrų meninių įgūdžių, kurių mūsų meistrai mokosi pas geriausius Europos profesionalus. Toks tortas – tai laisvė kurti, atrasti spalvinius derinius, individualizuoti bet kokį sumanymą per formą ir spalvą. Kiekvienas tapymo technika dekoruotas tortas yra unikalus, kaip ir menininko kūrinys. Tokius tortus vis dažniau užsisako drąsios, kūrybiškos poros, ieškančios subtilių derinių su visa šventės stilistika, ar atvirkščiai – ryškaus, įsimenančio kontrasto.

Tortas "Spalvotas marmuras"
Tortas „Spalvotas marmuras“

Populiarėja ir netradicinės spalvos: vis daugiau jaunavedžių vietoje tradicinių šviesių, baltų ar rausvų atspalvių renkasi skoningai blizgančias (itin madingas aukso spalvos dekoras!) dekoracijas, ryškias ar net tamsias spalvas. Nepraeinanti mada – tortai puošti su vaisiais.

Trijų aukštų tortas su gipsofilijomis ir vaisiais
Trijų aukštų tortas su gipsofilijomis ir vaisiais

Vestuvinio torto dydis: kas lemia?

Suprantama, kad torto dydis ir atitinkamai forma priklauso nuo svečių skaičiaus. Tačiau vestuvinis tortas – ne tik galimybė visiems paskanauti, tai ypatingas šventės akcentas, su kuriuo siejamas ne vienas ritualas. Jis yra ir šventės saldaus stalo puošmena bei akcentas, turintis senas gilias tradicijas.

Dviejų aukštų tortas „Veidrodinis spindesys“
Dviejų aukštų tortas „Veidrodinis spindesys“

Vestuvinis tortas įprastai kuriamas aukštesnis, dviejų-trijų aukštų, kurie kepami skirtingų skonių, taip sukuriant įspūdingą skonio ir vaizdo harmoniją. Pasidalinsime konditerijos meistrų praktika, kurią taiko viso pasaulio profesionalai.

Būtent įmantriems, dideliems konditerijos šedevrams kurti gaminami specialiai pritaikytos priemonės, kurios padeda išlaikyti gaminio formą. Prieš dedant antrą, trečią torto aukštą, klojamas padėkliukas ir įstatomos kolonėlės, kurie tolygiai paskirsto ir taip sumažina svorio įtaką apatiniam torto sluoksniui. Perdengti sluoksniai padėkliukais tortui padės  nesukris, kiekvienam torto aukštui išlaikyti savo formą. Kartais reikia padėti tortui nesvirti, stovėti tiesiai ir tvirtai. Tam naudojami specialūs atraminiai pagaliukai. Visos priemonės sertifikuotos, pritaikytos liestis su maistu, patvirtintos atsakingų institucijų. 

Tortas „Pavasaris“
Tortas „Pavasaris“

Saldus stalas: asortimentas, puošyba, skoniai

Ant saldaus stalo šalia torto puikuojasi ir kiti gardumynai: pyragaičiai, desertai taurėse, keksiukai, morengai ir dar daugelis kitų. Rekomenduojame numatyti svečių skaičių, o mes padėsime paskaičiuoti, kiek ir kokių saldumynų reiktų užsakyti. Mūsų asortimentas labai platus, galėsime ne tik parinkti, kiek ir ko reikia. Pasiūlysime visus saldaus stalo gardumynus puošti derančiomis spalvomis, naudoti vieningus akcentus, pvz. liofilizuotas gėles ar ažūrinius nėrinius primenančius papuošimus – galimybės išties plačios.

Bijola.lt saldus desertų stalas 3
Bijola.lt saldus desertų stalas

Pasitikėkite mūsų 20+ metų patirtimi kuriant šventes tūkstančiams jaunųjų!
Daugiau vestuvinių tortų rasite mūsų svetainėje.