Norime nuolat stebinti ir džiuginti klientus, todėl nepaliaujame mokytis, semtis naujienų iš geriausių pasaulio konditerių, eksperimentuoti ir, svarbiausia, klausyti, ko norite Jūs. Taip po ilgų ieškojimų gimė naujas skonis, kuriame deriname visiems pažįstamą ir mėgiamą kavos bei šokolado skonį su subtiliai įterptu traškučiu bei trapiu nesaldžiu  pagrindo sluoksniu. Vienu metu burnoje tirpsta kava, Valrhonos šokoladas bei grietinėlės su naturalia kava kremai, kuriuos jungia sodrus, drėgnas šokoladinis biskvitas ir šiek tiek traškesio.  Švelnus, sodrus skonis nustebins Jus ir Jūsų mylimus žmones, nes rekomenduojame būtinai dalintis – juk džiugesio ir meilės nebūna per daug!

 

Galite užsisakyti tortą arba pyragaičius, mes pasirūpinome, kad naujas skonis Jus pasiektų patogiausiu būdu. Pagalvojome, jog kartais dovanėlė artimajam sukelia nemažai galvos skausmo – mūsų pyragaičių rinkinys bus puikus sprendimas bet kokia proga.

Gamyboje mes naudojame natūralius produktus: natūralią grietinėlę, tikrą belgišką įžymųjį Valrhonos  šokoladą, natūralius kiaušinius, sviestą, o uogų bei vaisių tyres perkame iš Lietuvos ūkininkų. Mūsų gaminiais galite pasitikėti.

Tortą galite užsisakyti tiesiai mūsų e-parduotuvėje: https://bijola.lt/produktas/kavos-tortas/, https://bijola.lt/produktas/kavos-pyrageliai/