Juodas belgiškas šokoladas, natūralūs apelsinai, apelsinų likeris „Cointreau”, traškus apelsinų skonio morengas – ar bereikia tęsti ir pasakoti, koks įspūdingas, prabangus ir stebinantis mūsų sukurtas naujas tortas „Kontriu“?

Tortas „Kontriu“
Tortas „Kontriu“

Jau supratote, kad šį tortą rekomenduojame suaugusiesiems, nors visi žinome, kad konditerijos gamyboje alkoholiniai gėrimai turi labai aiškią paskirtį – sustiprinti skonį, suteikti unikalių skonio atspalvių, „užaštrinti“ švelniais kremais kuriamą įspūdį. 

Torto „Kontriu“ pjūvis
Torto „Kontriu“ pjūvis

Neabejojame, kad tortas pradžiugins visus, kurie vertina įspūdingus, netikėtus derinius, plačią skonio paletę. Maskarponės ir citrinų kremais sudėtinga nustebinti, bet tarp jų įterpus apelsininio morengo sluoksnį turime pojūčių netikėtumą, kai dera morengo tarškumas ir kremų švelnumas. Dar daugiau netikėto traškumo iš florentinų mišinio – tikras malonumas migdolų gerbėjams. Gausiai „Cointreau” likeriu sulaistytas biskvitas savaip jungiasi į skonio harmoniją. Juodas itin kokybiškas belgiškas šokoladas – tarsi paskutinis akordas skonio simfonijoje.

Išbandykite, lauksime įspūdžių ir komentarų!