Daug klientų vis dažniau mūsų klausdavo, kada turėsime e-parduotuvę, kurioje greitai ir patogiai galima bus nusipirkti firminių tortų, desertų, pyragaičių ar užsisakyti proginių tortų.

Mes nuoširdžiai įsiklausome į visus pageidavimus, pasiūlymus, girdime jūsų norus ir džiugiai pranešame, kad startavo mūsų nauja BIJOLOS svetainė, kurioje platų tortų ir desertų asortimentą turinti e-parduotuvė.

Jei domina firminiai tortai, neabejojame, kad jums bus smalsu pasisvečiuoti mūsų svetainėje, detaliau paskaityti tortų sudėtį, taip pat nurodome alergenus, kitą aktualią informaciją. Ir nereiks papildomai klausti ir ieškoti kainų – visa informacija greitai, patogiai, prieinama iš bet kurio įrenginio. Bet kurį firminį tortą galite išsirinkti pagal savo skonį, pageidavimus ir nusipirkti jums patogiu būdu: tiesiai e-parduotuvėje arba atėjus į nurodytą cukrainę. Stengėmės išplėsti pasirinkimų skalę: spręskite patys, kokio svorio norite, kiek vienetų, kur atsiimti. Išbandykite ir dalinkitės savo įspūdžiais su mumis.

E-parduotuvėje patogus būdas užsisakyti individualų proginį tortą. Mūsų didelėje galerijoje ieškokite jums patinkančio torto arba užsakymo formoje, kuri automatiškai pasirodys jūsų ekrane, įkelkite savo geidžiamo torto nuotrauką. Užsakymo kelias paprastas – jūsų patogumui galima pasirinkti, kokio skonio norėsite iš firminių tortų asortimento, o jei proginis daugiau nei vieno aukšto, drąsiai komentaruose pridėkite ir kitus skonius. Kaip visada, tarkitės su Bijolos meistrais. Proginio torto kainą apskaičiuosime ir jums pateiksime priklausomai nuo pasirenkamų skonių ir dekoro sudėtingumo.

Desertai ir pyragaičiai taip pat turi savo deramą vietą mūsų e-parduotuvėje. Atkreipiame dėmesį į desertus taurėse, jiems taikomas užstatas už taures, kurias grąžinus atgaunate ir sumokėtą užstatą. Norime bet kuriame žingsnyje suteikti jums galimybę rinktis. Desertai taurėse gali būti įvairių skonių, todėl pateikiame Užsakymo formą, kurioje galite patys formuoti deserto skonius.

Visada esame pasiruošę jums padėti tinkamai pasirinkti, patarti, konsultuoti, atsakyti į jūsų klausimus. Tikimės, kad jums, mieli klientai, skirta svetainė ir e-parduotuvė taps puikia gurmaniškų susitikimų vieta.