Naudojimosi taisyklės

Svetainės turinys

Svetainės Bijola.lt dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra UAB „Bijola“ nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir Bijola.lt už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

 

Prekės, kainos ir aprašymas

Bijola.lt stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais pirkėjo įspūdžiai apie prekės savybes gali skirtis nuo pateikto aprašymo. Bijola.lt neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Bijola.lt priimdama užsakymus individualiam gaminiui, įskaitant ir originalią puošybą, stengsis pagaminti maksimaliai artimą pateiktam užsakyme vaizdui ir/ar žodiniam apibūdinimui. Kadangi visi dekoravimo elementai gaminami rankomis, BiIjola.lt pasilieka teisę užtikrinti vizualinį atitikimą tiek, kiek tai įmanoma dekoruojant rankų darbo elementais, nepažeidžiant skonio ir technologinių reikalavimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. Bijola.lt pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Produkto aprašymas pateikiamas svetainėje. Su aprašymu klientas gali susipažinti ir priimti sprendimą dėl užsakymo pateikimo. Pilna produkto sudėtis nurodoma etiketėje atsiimant gaminį. Su firminių tortų sudėtimis galite susipažinti čia.

Desertai stiklinėje ar kitoje grąžintinoje pakuotėje nurodomi su produkto kaina ir taros užstatu. Užstatas grąžinamas po to, kai grąžinama desertinė tara ir/ar kita puošybai skirta įranga.

Stovus, veidrodžius, padėklus, taures, kitą daugkartinio naudojimo grąžintiną tarą būtina grąžinti Bijola.lt ne vėliau, kaip per 2-3  darbo dienas po gaminio atsiėmimo.

Grąžinant vėliau Bijola.lt pasilieka teisę mažinti grąžintiną užstatą, jei dėl negrąžinimo laiku buvo patirti finansiniai nuostoliai (pvz. neįvykdytas kitas užsakymas).

Negrąžinus minėtų priemonių ir taros/taurių, užstatas negrąžinamas.

 

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje Bijola.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Bijola.lt priima užsakymus:

Proginiams tortams –  prieš 1 savaitę iki atsiėmimo/pristatymo datos

Firminiams tortams – prieš 2-3 darbo dienas iki atsiėmimo/pristatymo datos.

Apmokėti už iš Bijola.lt perkamas prekes galima:
Bankiniu pavedimu
Grynais atsiimant (COD)
Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

 

Atsiėmimo / Pristatymo sąlygos

Pristatymo kaina (su PVM):
Atsiėmimas Bijola.lt cukrainėje darbo valandomis – nemokamas. Užsakymų atsiėmimas vykdomas nuo 12:00 val, išskyrus cukrainę Garliavoje, Kauno raj, kur užsakymus galima atsiimti nuo darbo valandų pradžios.

Atsiimant bet kurioje Bijola.lt cukrainėje užsakymas atiduodamas bendra tvarka. Mokėjimas internetu nesuteikia pirmumo, jei cukrainėje yra kitų klientų.

Pirkėjų pretenzijos dėl išvaizdos, svorio, kainos, kt, priimamos atsiimant gaminį. Vėliau pretenzijos dėl minėtų parametrų nebus priimamos.

Pristatymo paslauga Vilniaus ir Kauno miestuose – 10 eurų.
Kitur Lietuvoje vežame pagal individualų susitarimą, užpildant užsakymo formą ir/ar suderinant kitu būdu. Bijola.lt pasilieka teisę turėti +/- 3 (trijų) valandų paklaidą nuo užsakyto laiko.

Nesuderinus transporto paslaugos užsakymo iš anksto, Bijola.lt negarantuoja, kad galės suteikti transportavimo paslaugą.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Bijola.lt žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

 

Kokybės garantija

Bijola.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, Bijola.lt įsipareigoja prekę pakeisti. Bijola.lt neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų transportavimo, laikymo ar naudojimo.

Bijola.lt tortų užsakymus vykdo su teisės aktais leidžiama 300 g svorio paklaida. Paklaidą gali lemti puošybos ir kiti elementai. Torto galutinė kaina, jei yra svorio neatitikimas nuo užsakymo ir sumokėtos sumos e-parduotuvėje, yra koreguojamas atsiimant gaminį.

Rekomenduojame konditerijos produktus laikyti vėsioje vietoje ne aukštesnėje nei +6 C laipsnių temperatūroje. Už drėgnoje ir/ar šiltoje aplinkoje laikyto, gabento produkto neatitikimus užsakymui Bijola.lt neatsako.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Bijola.lt pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Bijola.lt informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

 

Kontaktai

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB „BIJOLA“

Adresas: Vytauto g. 134 A, LT-53250, Garliava, Kauno raj.

Įmonės kodas: 259930760
PVM kodas: LT599307610

Tel. +370 650 80013

info@bijola.lt

bijola.lt

.

 

>