Mada ir skonis – tai raktažodžiai, suvienyję į vieną bendrą vakarėlį kūrėjus, savo meistryste džiuginančius skirtingose srityse. 

„Supratome, kad yra dalykų, kurie mus vienija. Pasaulinės aktualijos neaplenkia ir Lietuvos: jei laisvalaikio apranga – tai jau prabangesnė, jei desertai – tai be glitimo, pridėtinio cukraus ir iš natūralių ingredientų“, – renginio „Mados įkvėpti“, surengto Kauno cukrainėje „Bijola“, idėją pristatė vienas iš „elTADOS mados” bendraautorių Tadas Kuzminskas. 

Saldus kolekcijos pristatymą „Bijolos“ cukrainėje

Susipažinti su šaltojo sezono aprangos tendencijomis bei paskanauti sveikatai palankesnių skanėstų susirinko nemažas talentingųjų kūrėjų bičiulių ratas. Tarp besidominčiųjų tuo, kuo dabar „kvėpuoja pasaulis“, buvo galima išvysti kino režisierių Emilį Vėlyvį, prodiuserį Gediminą Juodeiką su širdies dama Živile Jonikaite, TV3 kūrybos direktorių Arvydą Rimą ir jo žmoną, televizijos laidos vedėją, floristę Kristiną Rimienę, grožio centro savininkę Vaidą Norkūnaitę, Kauno bokso federacijos tarybos narį Egidijų Buziliauską, renginių vedėją Giedrių Gustą, aktorius Ritą ir Marių Sekmokus, tituluotą plaukų stilistę – koloristę Ingą Bagdonaitę, dainininkę Aušrinę Gerikienę, grupės „Belkanto“ trijulę, mergaičių akademijos įkūrėją, šokių trenerę Kristiną Burneikienę, plaukų stilistą Vytenį Partiką, šokėją Saulių Skambiną su šią savaitę gimtadienį švęsiančia drauge Živile Barzdaityte, iliuzionistą Modestą Petriką, verslininkę, pirmojo darbininkų apgyvendinimo portalo įkūrėją Eglę Rauličkytę – Drūnę, dainininką Igorį Jarmolenką, bestselerių autorių Alex Monaco. 

Saldus kolekcijos pristatymą „Bijolos“ cukrainėje

„Ilgą laiką laisvalaikio aprangai taikyti patogumo, paprastumo, universalumo kriterijai. Geru ženklu buvo laikomas ir autoriaus atpažįstamumas, išskirtiniai akcentai. Tačiau šį sezoną pajutome, kad pirmenybė teikiama toms kolekcijoms, kurios turi prabangos detalių. Kitaip tariant, laisvalaikio mada žengia į naują, reiklesnę, brangesnę, labiau išieškotą erą“, – patikino T. Kuzminskas ir jo partnerė Diana Morkūnaitė – Želvienė. 

Sumanymas sukurti bendrą projektą su desertų kūrėjais, anot T. Kuzminsko, gimė dar vasarą – tuomet, kai laisvalaikio aprangos studija šventė savo penktąjį gimtadienį. Tąsyk, garbius svečius norėjęs pavaišinti kuo nors išskirtiniu, dizainerių duetas sulaukė vienų geriausių mieste proginių tortų ir desertų kūrėjų iš „Bijolos“ pagalbos – vakaro šeimininkai ir jų sveikintojai pirmieji Lietuvoje degustavo balto šokolado tortą su pomidorų tyre, avietėmis, baziliku, mocarelos sūriu bei spanguolėmis. 

Saldus kolekcijos pristatymą „Bijolos“ cukrainėje

Šįkart renginio dalyvius „Bijolos“ komanda vėl nustebino – juodo šokolado saldumynai su džiovintais baravykais, špinatų pyragas, levandų, baziliko ar mohito tartaletės be glitimo sulaukė daugybės pagyrimų. 

Skaitykite daugiau:

https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2022/10/27/news/i-saldu-kolekcijos-pristatyma-suguzejo-zinomi-zmones-pasirode-ir-tikroji-isdykele-24993683

https://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/kolekcijos-pristatyme-apsilanke-ir-s-skambinas-bei-g-juodeika-su-antromis-pusemis-1050-1951572?fbclid=IwAR0HvQ8qmG87NuA_PUxye1demtxnBGM3lHgKCbip2HFyl59j0iPvf6UVB_0

https://www.alfa.lt/pramogos/lietuvos-izymybes/i-saldu-kolekcijos-pristatyma-suguzejo-zinomi-zmones-is-visos-lietuvos-mada-domejosi-ir-rezisierius-e-velyvis/270567/?fbclid=IwAR0zWKPiJH17TpZShm79pxKWVjz7bCp6ilAoucWXUPqsXXg2FuhNSJGq78o

https://kaunoaleja.lt/i-saldu-kolekcijos-pristatyma-suguzejo-zinomi-zmones-is-visos-lietuvos-mada-domejosi-ir-rezisierius-emilis-velyvis/?fbclid=IwAR2Yuzs6jflgirl3qeezN0wGi0KVtqNcySYBrnKe4iO3hfueGv_2x5S8DWc