Firminiai tortai – tai didelis pačių įvairiausių skonių ir puošybos asortimentas, kurtas Bijolos meistrų per du kompanijos gyvavimo dešimtmečius, tobulintas klausantis klientų pageidavimų, sekant Europos meistrų tradicijas ir naujai gimstančias tendencijas, tačiau ištikimai laikantis principo – naudoti tik kokybiškus, natūralius produktus tortų gamybai.

 

Jūsų patogumui firminiai tortai suskirstyti į kategorijas: vaisiniai, grietininiai, šokoladiniai, kt. Tai pirmas žingsnis renkantis tortą.

Kiekvienas tortas turi trumpą aprašymą, detaliai išdėstytą sudėtį, nurodomi alergenai, kilogramo kaina.

 

Prieš dedant „Į krepšelį“, pasirinkite torto norimą svorį iš esančio meniu, pasirinkite, ar vieną, o gal kelis tortus perkate. Dar svarbu nurodyti, kurioje cukrainėje atsiimsite. Primename, kad tortai gaminami šviežiai ir kasdien vežami iš mūsų cecho Garliavoje, Kauno raj. Todėl cukrainėse Kaune ir ypač Vilniuje rekomenduojame ateiti atsiimti nuo 14:00 val. Taip pat prašome mums duoti 2-3 darbo dienas spėti tortą pagaminti, todėl perkant nurodyti atitinkamą atsiėmimo datą.

Sumokėti nurodytą kainą galite keliais būdais, rinkitės jums patogų. Kiekvienas tortas kepamas individualiai. Nors tiksliai laikomės receptūrų, yra leistini svorio nukrypimai iki 300 g. Atsiimant tortą galutinė kainą bus patikslinta ir pinigai bus grąžinti, jei svoris mažesnis, arba paprašysime sumokėti papildomai, jei svoris bus didesnis.

Taip pat visada galima papildomai parašyti, klausti, siūlyti – drauge augsime ir tobulėsime.