Pabandykime įsivaizduoti Žalgirio areną pilną pačių įspūdingiausių, fantastiškai dekoruotų tortų ir kitų konditerijos gaminių! Spalvos, formos, išraiškingos figūros, pasakų siužetai – viskas sukurta talentingų Europos konditerių rankomis. Taip atrodė kasmetinė tarptautinė „Cake International“ paroda Birmingeme, JK, kurioje „Bijolos“ meistrai lankėsi lapkričio 4-6 dienomis. 

„Cake International“ paroda Birmingeme, JK

Paroda skirta profesionalams ir sukuria puikias galimybes susipažinti su tortų madomis ir tendencijomis, pamatyti, kas naujo konditerių pasaulyje, atrasti naujas dekoravimo technikas, išbandyti dar nepatirtus skonio derinius, įvertinti, kaip kintantys poreikiai, pvz. cukraus atsisakymas, daro įtaką visai konditerijos gamybai. Tačiau pagrindinė parodos ašis – tortų dekoravimo konkursas. Čia fantazijai ir meistriškumui ribų nėra!

 

„Cake International“ paroda Birmingeme, JK

Mums ši ir kitos tarptautinės parodos įdomios ir svarbios dėl jose vykstančių mokymų, įvairių praktinių dirbtuvių ir meistriškumo pamokų. Šiemet visą dėmesį sutelkėme į tortams dekoruoti skirtų gėlių gamybą. Sunku patikėti, bet vieną tikrai menišką žiedą tenka gaminti 2-3 dienas! Detalė, bet labai iškalbinga, kai tenka klientams paaiškinti, kodėl meniškas tortas turi savo kainą. Geras dekoras – ne tik laikas, bet ir meistriškumas, kuris ugdomas metų metus.

„Cake International“ paroda Birmingeme, JK

Mus klientai vertina ir giria už linksmas, meniškas figūrėles, kuriomis puošiame tortus. Tai vyraujanti tortų puošybos tendencija. Figūrėlių gamyba taip pat reikalauja ypatingų sugebėjimų, nes viskas lipdoma rankomis, smulkiausios detalės daromos atskirai, nuo veido išraiškos iki menkiausios plaukų sruogelės, po to jungiamos į bendrą vaizdą. Labai tikimės, kad klientai vis labiau įsigilins ir įvertins kūrybą bei meistriškumą, kurio mes nuolat mokomės iš geriausių Europos meistrų.

„Cake International“ paroda Birmingeme, JK

Drąsiai galime pažadėti: „Mes tobulėjame, siekiame būti geriausiais savo srityje, pasitikėkite mūsų meistrų darbu bei kūryba ir jūsų šventės bus ypatingos!

Galerija