Ištikimi klientai žino, kad su Bijola nereikia stabdyti fantazijos, galima drauge sukurti pačius nuostabiausius tortus. Mūsų e-parduotuvėje sukurta patogi Užsakymo forma, kuri padės mums laiku ir tiksliai gauti jūsų pageidavimus ir pagaminti ypatingą, tik jums ir jūsų šventei skirtą tortą.

Pradėkite nuo mūsų kurtų tortų galerijos, gal ten rasite įkvėpimo, pavyzdžių, kurie patiks ir padės išsirinkti.

Kiekvienas proginis tortas turi aprašymą, kokie skoniai rekomenduojami. Tai ypač svarbu ne tik torto skoniui, bet ir formos stabilumui. Rinkitės skonius iš pateikiamų forminių tortų asortimento. Kiekvienas galerijoje proginis tortas turi tik jam būdingas rekomendacijas bei pasirinkimus. Jei tortas daugiau nei vieno aukšto, į komentarų skiltį įrašykite, kuriuos kitus skonius norėtumėte rinktis.

Dažnai klientai nori unikalios puošybos, užrašyti vardą, gimtadienio skaičių ar pan. Bijolos meistrai išpildys visus norus, belieka detaliai aprašyti, o šalia skirtame laukelyje įkelti geidžiamo torto nuotrauką, jei tokią turite.

Rekomenduojame užsakymui atlikti skirti ne mažiau kaip 7 dienas, juk tai bus ypatingas tortas, jam pagaminti mums reiks deramo laiko.

 

Pasirinkite atsiėmimo ar pristatymo vietą. Galite patys atsiimti nurodytoje cukrainėje, tačiau mes specialiai tam pritaikytu transportu gabename į šventės vietą. Nurodykite ir mes su jumis suderinsime transportavimo kainą, kuri priklauso nuo atstumo, tačiau vežame į bet kurią vietą Lietuvoje. Atkreipiame dėmesį, kad nuo sutarto laiko galima pristatymo mūsų transportu paklaida yra 3 valandos.

 

Pateikus užsakymą jis atkeliaus į Bijolą, mes, matydami jūsų kontaktus, susisieksime, patikslinsime užsakymą, suderinsime atsiėmimą ar pristatymą, pagal pasirinktus skonius bei dekoravimą paskaičiuosime galutinę kainą.

Kiekvieną tortą kepdami mes galvojame apie jūsų šventę, linkėdami kuo geriausių įspūdžių.